UniHOTEL haldustarkvara tagab hotelli, spaa ja restorani sujuva töö ühtse tervikuna. Tarkvara moodulite valikus leidub kõik selleks vajalik. Moodulid on eraldi hangitavad vastavalt konkreetse ettevõtte vajadustele.

UniHOTEL tarkvara moodulite valikus on kõik vajalik hotelli, restorani ja spaa edukaks tööks. Moodulid on eraldi hangitavad vastavalt konkreetse ettevõtte vajadustele.

Kõik moodulid töötavad sama andmebaasiga mis lihtsustab ja kiirendab kasutust ning süsteemi hooldust. Andmeid sisestatakse vaid korra mistahes moodulis ja need kehtivad koheselt kõigile.

Programmi kasutamine on lihtne, loogiline ja kergelt omandatav – koolitusprotsess on lühike. Töös pakuvad abi programmis sisalduvad kasutusjuhendid.

Tarkvarapaketi keskmes on vajalike lisaomadustega täiustatud populaarne hotelli haldustarkvara Hotellinx. Sellega lahendatakse hotelli kõigi ressursside (tubade, koosolekuruumide, konverentsisaalide, saunade jne) broneerimine, teenuste müümine, arvete väljastamine ja aruandlus.

Broneeringud on seotud kliendiregistriga, mille andmeid täiendatakse klientide saabumisel automaatselt. Kliendiandmeid korrastatakse UniHOTELis ja selle abil selekteeritakse teatud tingimustele vastavaid kliendinimekirju turundusmeilide saatmiseks.

Raamatupidamise töö on oluliselt lihtsustatud. Müügireskontros leiduvad automaatselt kõik väljastatud ülekandearved ja selle abil hallatakse laekumisi ja võlgnevusi. UniHOTEL väljastab igakuise KMD INF raportifaili mis on koheselt üleslaetav Maksu- ja tolliametile. Kuna kõik arved väljastakse otse kas müügis või vastuvõtuletis võib raamatupidamisprogrammi kanda ainult koondandmed kord kuus.

Detailsed aruanded annavad täpse pildi müügist ja ülevaate kogu ettevõtte majandustegevuse tulemusest nii minevikus, olevikus kui ka prognooside näol tulevikus.

Poslinx kassamoodulid on kasutusel kõigis hotelli, restorani ja spaa müügipunktides.

Laomooduli abil hallatakse materjale, ladusi ja kassades müüdavaid tooteid. Selle abil sisestatakse saatelehed, mahakandmised ja koostatakse inventuurid. Kõiki toiminguid saab lihtsalt hiljem parandada. Toodete omahinnad saadakse kontrolli alla. Moodulis kujundatakse samuti kassade tootenupud ja määratakse toodetega seotud materjalid. Retseptide koosseisus võivad olla omakorda retseptid. On ka kõigi postingute analüüsi osa, mille abil saab võtta luubi alla mistahes teenindaja mistahes toimingud ning näha mistahes tehtud tšeki sisu kuni selle kordustrükini.

UniSPA abil hallatakse spaa tegevust. See sobib nii üksikklientide luksuslike wellness-teenuste kui rühmade sanatoorse ravi teenindamiseks. Programm võib ühe hiireklõpsuga automaatselt reserveerida protseduurid kasvõi kogu grupile nädalateks ette. Kasutajal on mistahes hetkel täielik ülevaade vabadest protseduuriaegadest.

Kinkekaardimoodulis hallatakse kinkekaarte mis võivad olla ühised kogu hotelliketile. Kinkekaardid võivad olla mistahes väärtusega ühe- ja mitmekordse kasutusega. Kinkekaartide kehtivusaega saab valida nende sisestamisel. Kasutamata jäänud väärtused võib siirdada tuludesse soovitud ajal.

Univoice OÜ

Teie hotelli ja spa tarkvaralahendused

Pakume terviklikke tarkvaralahendusi, mis tõstavad hotellide ja spaade teenindustaset. Meie asjatundlik tiim loob lahendusi, mis vastavad täpselt teie vajadustele.

Scroll to Top